זמני אספקה 

זמני האספקה למשלוחים לאזורים רגילים, מרכז וערים הינו עד 7 ימי עסקים, תיתכן סטייה בזמנים אלו לאזורים ויישובים רחוקים, אנו עושים כל שביכולתנו לספק את המשלוחים במהרה בכדי לצמצם את זמן ההמתנה ככל שניתן. 

שילוח החבילות מתבצע ע"י חברת hfd במשלוחים עד בית הלקוח בעלות 35 ש"ח או באמצעות משלוחים לחבילות קטנות לנקודות איסוף ולוקרים בעלות 25 ש"ח (משלוח לוקרים ונקודות אי פוסט מיועד לחבילות קטנות שמשקלן לא עולה על 3 ק"ג וגודלן אינו חורג ממידות 30X30X30 ס"מ)

זמני השילוח תלויים בשירותי חברת המשלוחים. איחורים ועיכובים מפעילות לא תקינה של נותן השירות ו\או עומסים לרבות ימי חג, חגי מכירות כגון בלאק פריידיי, שביתות ומגיפת הקורונה אינם באחריות האתר.

ביטול עסקה והחזרת מוצרים 

החזרות מוצרים מבוצעות באתרינו ע"פ חוק הגנת הצרכן לסחר הוגן.

ניתן להחזיר כל מוצר עד 14 יום מיום קבלתו וכל עוד המוצר באריזתו המקורית ולא נפתח וערכו (האספני ככל שיהיה) לא נפגם.

על הצרכן למסור את המוצר לכתובת משרדי החברה, ברחוב השלהבת 35, אור יהודה, תוך שיחה טלפונית על בקשה לביטול עסקה ו\או החזרת מוצר לבית העסק או מייל\וואטסאפ עם פרטי ההזמנה וסיבת ההחזרה.

במקרים בהם תבוצע החזרת מוצר עקב התחרטות שמקורה לא בפגם או שינוי\ חוסר תיאום בתיאור המוצר ינוכו דמי השילוח ועלויות הסליקה\ביטול עסקה מסך העסקה הכולל.

אין להחזיר חבילה באופן חד צדדי וללא הודעה מפורשת לבית העסק, במקרים אלו על הלקוח יחולו עלויות שילוח כפולות (הלוך וחזור) במלואם.

על הלקוח חלה חובת בדיקת האריזה בעת קבלת המשלוח. בכל שינוי ו\או פגם יש לעדכן אותנו טלפונית או במייל planetxisrael@gmail.com או בטופס יצירת הקשר\צ'אט הוואטסאפ המופיעים באתר. 

אי איסוף חבילה מנקודת שירות בזמן או אי הסכמת קבלת משלוח לבית הלקוח 

במקרים בהם חבילת הלקוח הגיעה ליעדה אך לא נאספה והוחזרה לשולח, על הלקוח תחול יחולו עלויות השילוח המלאות (עלות משלוח הלוך בנוסף עלות המשלוח חזור) כפי שיקבע ע"י תעריף חברת המשלוחים. 

עלויות אלו ינוכו מסך ההזמנה לאחר עלויות ביטול העסקה וסליקת האשראי\פייפאל.